Sertaslan, “Gemlik’te sevgi kazanacak”

Sertaslan, “Gemlik’te sevgi kazanacak”

CHP Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan Hacı Bektaş-i Veli Derneği Gemlik Şubesini ziyare tinde Gemlik’te kimseyle kavga etmeden kendi projelerini anlattıklarını belirten Sertaslan, “Gemlik’te kavga değil, sevgi kazanacak” dedi.
CHP Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan seçim ziyaretleri kapsamında Hacı Bektaş-i Veli Derne ği Gemlik Şubesini ziyaret etti. 
Sertaslan’a İlçe Başkanı Cemil Acar, Belediye Meclis üyesi adayları ve partililer de eşlik etti. Türkiye’de yıllardan beridir bir ayrıştırma politi kası izlendiğini ve bu politikadan beslenen bazı odaklar olduğunu belirten Sertaslan, bu politikanın  kavga ve huzursuzluk getireceğini söyledi.
Sertaslan, Gemlik Belediyesi’nin 110 bin Gemlikli yurttaşa aynı hizmeti götüre ceğini ve bu hizmetleri götürürken diline, dinine, ırkına bakmayacaklarını söyledi.

NE ZAMAN AYRIŞIRSAK YOK OLUYORUZ
Sertaslan, Türki ye’de politika dili olarak ayrıştırıcı bir dil kullanıldı ğını, bunun sadece bu dönem değil geçmiş dönemlerde de böyle oldu ğunu belirterek, “Bizleri ayrıştırma ya çalıştırdılar. Önceden kim, kimin ne olduğunu bilmez sadece iyi veya kötü insan olarak bakardı. Tarihte ne zaman ayrışırsak yok olduk. 
Birleştiğimiz anda ise imparatorluk olduk. Bizde tarihten ders alacağız, birleştiri ci bir politika izleyeceğiz” dedi.

“110 bin yurttaşın hizmetine talibiz”

Gemlik’te ayrıştırıcı değil, birleştirici bir politika anlayışıyla seçim çalışmalarını gerçekleştirdiklerini belirten Mehmet Uğur Sertaslan, “Yaklaşık sekiz aydan beri saha dayım. Her gittiğimiz yerde vatandaşımıza Uğurlu gelecek proje Önerilerimizi anlatıyoruz. Vatandaşa ve partisine karşı bir söylemde bulunmuyoruz. Belediye Başkanı 110 bin kişinin başkanı olmaya taliptir. Hizmetlerini de buna göre, yani ayrım yapmadan gerçekleştirmesi gerekiyor. Biz de hizmetlerimizi bu şekilde gerçekleştirece ğimizi her yerde anlatıyoruz. Gemlik’te kavga değil, sevgi kazanacak” dedi.
 
Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.