Bakan Ersoy’dan projelere destek sözü

Bakan Ersoy’dan projelere destek sözü

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ilçemize gelerek, Cumhur İttifakı adayı Berkay Bulut’un turizm içerikli projeleri hakkında bilgi aldı.
Cumartesi günü İznik’ten Ğemlik’e gelen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Bursa Milletvekili Zafer Işık, eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, AKP Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AKP Gemlik İlçe başkanı Yaşar İslam, Beledi ye Başkanı Refik Yılmaz ve Cumhur İtifakı Belediye Başkanı adayı Ber kay Bulut ile partililer karşıladı.
Bakan Ersoy, İskele Meydanında Belediye iskelesini gezerek, Bulut’un iskele düzenleme projesi hakkında bilgi aldıktan sonra Kordonda gezen halkla, sohbet etti, tokalaştı. Bakan Ersoy daha sonra Balıkçı Barınağı ve marina projesi ile ilgili bilglier verildi.
Bakan Ersoy gezi sonunda yaptığı açıklamada; "Bursa'nın ilçelerini geziyoruz. Şu anda başkanımla birlikteyiz, onun projele rini dinledik. Projeleri gözden geçir dik. Özellikle sahil bandını nasıl turiz me açacaklarıyla ilgili projelerini gözden geçirdik. Ağırlıklı olarak yerli turiste açılacak projeler bunlar. Ama hem şehri rahatlatacak hem de çevre ilçelerin ihtiyacını karşılayacak çok güzel projeler ol muş. Biz de gere ken desteği verece ğiz. İnşallah projeler reelize oldukça hem öncesinde hem sonrasında hem fikirlerimizi vereceğiz hem desteklerimizi vereceğiz. Çok gü zel rutüşlar ve uygu lamalarla hayata ge çebilecek projeler. Nisan itibariyle Ankara'da tekrar gözden geçireceğiz. Marinaya uygun kolay pratik bir pro je gerçekleştirmiş ler. Bu bölgeyi rahatlatacak projeler. Kolay yapılabilir projeler olmuş." dedi.
Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.