Kaliteli Veterinerlik Hizmetleri

Kaliteli Veterinerlik Hizmetleri

Birçok kişinin evcil hayvan tutkunu olmasından dolayı evcil hayvanları ile ilgili bir takım sağlık ve bakım işlemlerinin de kaliteli bir şekilde yapılması gerekiyor. Sunmuş olduğumuz kaliteli veterinerlik hizmetleri ile evcil hayvanların tüm sağlık sorunları ve bakımları ile yakından ilgileniyoruz.

Tıpkı insanlar gibi hayvanlarda belirli hastalıklara yakalanabiliyor ya da bu hastalıklara yakalanmaması için önlemler alınıyor. Sunmuş olduğumuz veterinerlik hizmetlerimizde evcil hayvanların hastalık durumlarına müdahale ettiğimiz gibi aylık rutin kontrollerini de yapıyoruz.

 Beşiktaş veteriner kliniğimize gelen evcil hayvanlar için birer karne oluşturarak bir sonraki gelişlerinde daha önce yapılan işlemleri görmek ve genel değerlendirme yapmak adına profesyonel hizmetler veriyoruz.

 

Bakterilere Karşı Etkili Savaş

Küçük dostlarımız olan evcil hayvanların en çok karşılaştıkları rahatsızlıkların başında bakterilere bağlı olan hastalıklardır. Hayvanların tüylü olmalarından dolayı bakteriler için aranan özellikleri içeriyorlar. Bu nedenle kene ve pire gibi hayvanları rahatsız eden ve önlem alınmadığında çeşitli hastalıklara neden bu etkenler için kaliteli ve titiz bir tedavi yöntemleri belirleyerek Kağıthane veteriner hizmetleri olarak etkili sonuçlar ortaya çıkarıyoruz.

Klinik olarak evcil hayvanların bu tür hastalıklara yakalanmadan önlem alınmasını öneriyoruz. Önceden alacağımız önlemler ile parazit, bakteri, pire ve kene gibi unsurlardan korumuş oluyoruz. Önlem alınmadan bu tür rahatsızlıklar baş gösterdiğinde yine etkili sonuçlar elde ediyoruz ancak bu unsurların evcil hayvanlarda oluşturdukları zararlar nedeni ile sürekli bakım ve kontrollerinin yapılmasını öneriyoruz. Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.