CHP’li kadınlar ‘Uğurlu Gelecek’ projelerini tanıtıyor

CHP’li kadınlar ‘Uğurlu Gelecek’ projelerini tanıtıyor

CHP Belediye Baş kan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan, Gemlik’te çalışma larını durmaksızın sürdürürken, Kadın kolları da Gemlik’in mahalle ve köylerinde seçim çalışmalarına devam ediyor.
Köy çalışmalarını Şahinyurdu’nda devam ettiren CHP’li kadınlar; Gemlik’i adım adım gezerek Belediye Başkan Adayları Mehmet Uğur Sertaslan’ın projelerini ve Gemlik vizyonunu 109 bin Gemlikli vatandaşa anlatacaklarını söylediler.
Seçim çalışma larını aralıksız sürdürdüklerini ifade eden CHP Gemlik Kadın Kolları Başkanı Mehtap Ünlü, “Gemlik’te artık değişimin zamanı geldi. Gemlik halkı artık Uğur’lu geleceği sabır sızlıkla bekliyor. Biz de kadınlar olarak bu değişi min öncüsü olacağız. Gemlik’in köylerinde, mahallelerinde ve her karışında Belediye Başkan Adayımız Mehmet Uğur Sertaslan’ın projelerini halkımıza anlatarak. Gemlik’i yarınlara emin adımlarla taşıyacağız” dedi.


“Kadın kalkınırsa, Gemlik kalkınır”

Ünlü, değerlerlendirmesinin devamın da Gemlik’te artık kadınlara yeni istihdam sahaları açılması gerektiğini ifade ederken, “Gemlik’te hanım eli sokağı proje
sini hayata geçireceğiz. Burada köylerden gelen kadınlarımız kendi el emeklerini satışa sunacak. Hem kadın parasını kazanırken, hem de aile ekonomisine 
katkı sunacak” diyerek sözlerini tamamladı.
Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.