Mustafa Bozbey, Gemliklilerle buluşuyor

Mustafa Bozbey, Gemliklilerle buluşuyor

Yerel seçimlerin giderek yaklaşması siyasi parti lerde hareketlenmelere yol açtı.
CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile CHP Gemlik Belediye Başkan adayı Mehmet Uğur Sertaslan, Çarşamba günü Bursa Ramada Otel’de düzenlenen basın toplantısında Sertaslan’ın Gemlik projelerini basına tanıtacaklar.
CHP’liler saat 9.15 de parti önünden Bursa’ya giderek, Ramada Otel’de yapılacak olan basın toplantısına katılacaklar.
Basın toplantısından sonra CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Bozbey, CHP Gemlik örgütü ile ilçemize gelecek.
Geliş yolu üzerindeki Kurtul, Engürücük Mahallesi’ne uğrayacak olan Mustafa Bozbey ve Mehmet Uğur Sertaslan burada mahalle halkıyla buluşacaklar.
CHP heyeti daha sonra Gemlik’e gelecek.


RESMİ KURUMLAR ZİYARETİ


CHP Bursa Büyük şehir Belediye Başkan adayı Mustafa Bozbey Gemlik’ten Umurbey’e geçecek. Celal Bayar Anıt Mezarı, Umurbey kahvehanelerini dolaşacak, daha sonra Gemlik’e dönüp Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Emniyet Müdürü Abdülkadir Yüce ziyaret edilecek.
Mustafa Bozbey ve Mehmet Uğur Sertaslan resmi ziyaretlerden sonra partililerle birlikte İstiklal Caddesi’n de esnafı ziyaret edecekler.
Ahmet Dural Meydanı ve çevresi ziyaretlerinden sonra çay bahçelerine gidecek olan Bozbey ve CHP’liler vatandaşlarla biraraya gelecekler.
Mustafa Bozbey’in Gemlik buluşması akşam geç saatlere kadar devam edecek.Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.