Klimalarınızın Bakımını Profesyonel Ellere Bırakın

Klimalarınızın Bakımını Profesyonel Ellere Bırakın

 

Klimalar günümüzde sıklıkla yaz aylarında kullanılmasına rağmen kış aylarında da kullanıma uygun elektronik bir üründür. Sıcak veya soğuk hava potansiyeli olan klimalar evlerde ve iş yerlerinde vazgeçilmez olmaktadırlar. Gündelik yaşamda bu kadar önemli olan bir ürünün bakımı ve maliyeti de önemlidir. Klimanızın konfor ve verimini arttırmak için düzenli bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir. Klimanızın mevsimsel bakım ihtiyacını üsküdar klima servisi sunmaktadır. Firmamız klimanızın ihtiyacı olan bakımı yerinde sunmaktadır. Profesyonel ekip kadromuz ile sizlere yerinde hizmet sunmakta klimanızın ihtiyaç duyduğu bakımı özenle yapmaktayız. Ayrıca klimanızı nasıl daha verimli kullanabilirsiniz şeklinde bilgilendirme ve danışmanlık hizmetini de sağlamaktayız. Doğru teknikle kullanılan klimalar ve zamanında bakımı yapılmış klimalar her zaman daha verimli olmaktadır. Bunun yanı sıra bakımlı klima sistemlerinin ömrü daha uzun olmaktadır. Bu yüzden iklimsa servisi olarak klimaların bakımını zamanında yaptırmanızı önermekteyiz.

 

 Klima Servisi Hizmetlerimiz

 

 Kaliteyi baz alarak verdiğimiz hizmet sayesinde her zaman olumlu geri bildirimler ile karşılaşmaktayız. Klima servisi olarak birçok hizmeti sizlere bir arada sunan bir firmayız. Klimaların genel bakımları, filtre temizliği, montaj, de- montaj ve arıza servisi ile hizmetler vermekteyiz. Klimanızın ani bir arıza vermesi durumunda mitsubishi klima servisi olarak klimanızın tamir ve onarım işlemini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca garantisi bitmemiş klimaların arızası garanti kapsamında ise ücretsiz tamir sağlamaktayız. Bunun yanı sıra yeni almış olduğunuz klimanızın tüm montaj işleri tarafımıza ait olup kurulum alanında uzman çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Gerekli bilgilendirmeyi de uzaman arkadaşlarımız sizlere yapacak olup klima kullanımı ve tanıtımı konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Kurulumu tamamlanan klima çalışma sistemi kontrol edildikten sonra sizlere teslimat gerçekleşmiş olacaktır. Bundan sonrasında herhangi bir arıza, sorun durumunda servisimizden yardım alabilecek ve gerekli bakımları servisimize yaptırabileceksiniz.

 

 İklimsa Klima Ve Yedek Parça Satış Hizmeti

 

 Orjinal yedek parça, motor bakımı, filtre temizliği ve motor yağ değişimi gibi hizmetlerin tamamını sizlere sunmaktayız. Bunların yanı sıra satış hizmeti de vermekte olan firmamız içerisinden klima sahibi olabilirsiniz. Aradığınız yedek parçaları da firmamız aracılığı ile kolaylık temin edebileceksiniz. Klimaya dair tüm montaj, de- montaj, tamir, onarım ve kurulum hizmeti uygun fiyatlar ile firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Garanti, memnuniyet, kaliteli ve güler yüzlü hizmet ile tüm müşterilerimize ekonomik ayrıcalıklar sunarak kalitemizden asla ödün vermemekteyiz. Her zaman daha ileri ve gelişmiş bir klima servisi olmanın hedefiyle yolumuzda sizlerle birlikte ilerlemekteyiz. Kaliteli klima hizmeti iklimsa klima servisinden alınır.Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.