SAADET PARTİSİ KONGRESİ BUGÜN TOPLANIYOR

SAADET PARTİSİ KONGRESİ BUGÜN TOPLANIYOR

Kongrede ilçe Başkanlığına Ahmet Vakkas Yıldız tek aday

SAADET PARTİSİ KONGRESİ BUGÜN TOPLANIYOR

Saadet Partisi olağan kongresi bugün Cemil Meriç Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Saat 19.30 da başlayacak olan Genel kurula Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman katılacak.

Saadet Partisi danışma kurulunun genel kurul öncesi yaptığı toplantıda alınan karar sonucu genel kurulda ilçe başkanlığına mevcut İlçe başkanı Ahmet Vakkas Yıldız’ın aday gösterilmesi kararlaştırıldı.

Covit - 19 kurallarına uyularak yapılacak olan kongre öncesi açıklama yapan ilçe başkan adayı Ahmet Vakkas Yıldız, “Arkadaşlarımız gösterdiği teveccühüne teşekkür ediyorum. Milli Görüş teşkilatı içerisinde büyüdüm. Elimden geldiğince bu davaya hizmet etmiş olmanın verdiği huzur ve mutlulukla yine bu davanın bir neferi olarak çalışmaya devam etmenin sevincini yaşıyorum. Milli Görüş’ün tek temsilcisi olan Saadet Partisi’nde makam ve mevkiinin değil davanın ve davaya yapılan hizmetin önemi vardır. Saadet Partisi olarak amacımız; Yaşanabilir Bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya’nın temellerini atmaktır. Bu vesileyle yeniden ilçe başkanı olarak görev yapmama vesile olan herkese gönülden teşekkür eder, yapacağımız kongremizde değerli halkımızı görmekten mutluluk duyacağımızı belirtirim.”

Saadet partisi İlçe Kongresi için 5 aday gösteriliyordu.

Yapılan eğilim yoklamasında Ahmet Vakkas Yıldız birinci çıkmıştı. Saadet Partisi Genel Merkezine sunulan adaylar arasında Ahmet Vakkas Yıldız’ın adı onaylanmıştı.Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.