Yıldız; Şimdi Vefa Zamanı.!

Yıldız; Şimdi Vefa Zamanı.!

Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri BAL Ligine yükselme başarısı gösteren Gemlik Vefaspor’un Başkanı Turgut Akcan ve yöneticilerini ziyaret ederek kendilerini tebrik etti ve ardından Gemlik Belediye Başkanımız M. Uğur Sertaslan ve Milletvekilimiz Zafer Işık’a çağrıda bulundu. Başkan Yıldız konuyla alakalı olarak şunları söyledi.

Gemlik Belediye Başkanımız Sayın M. Uğur Sertaslan’ın ve Milletvekilimiz Sayın Zafer Işık’ın da desteğiyle yakalanan bu başarının daha yukarılara taşınabileceğine inanıyorum. Özellikle, farklı isimlerle ilçemiz adına mücadele eden futbol kulüplerini bir çatı altında toplamalarını, maddi ve manevi desteklerini esirgememelerini, zamanın kısıtlı olmasını da göz önüne alarak gereğini en kısa zamanda yapmalarını temenni ederim. Unutulmamalıdır ki, yakalanan başarıyı korumak ve daha üst seviyelerde başarılar göstermek, zordur, maddi ve manevi destek gerekir.

SPONSOR BULABİLİRİZ

Bugün Süperlig’de mücadele eden futbol kulüpleri dahi sponsorlar sayesinde ayakta durmaktadır. İlçemizde faaliyet gösteren hem ülkemizin hem dünyanın yakından tanıdığı büyük sanayi kuruluşlarının yanı sıra BUSEB’de faaliyet gösteren firmaların desteğini almalıyız. Süperlig’de gördüğümüz örneklerden de ders çıkartarak bizlerde sponsor ya da sponsorlar bulabilir ve bu sayede hak ettiğimiz profesyonel liglerde mücadele etme başarısı gösterebiliriz. Bu sayede yakalanan başarıyı hem ilçemizi tanıtmada hem de Gemlik gençliğine vizyon yaratmada kullanabiliriz.Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.