Gemlikspor Basketbol Ailesi kapanış gecesinde buluştu

Gemlikspor Basketbol Ailesi kapanış gecesinde buluştu

Gemlikspor Kulübü 2019- 2020 yılının sona ermesi nedeniyle kapanış gecesi düzenledi. Manastır Şelale Garden Park’ta düzenlenen geceye Gemlikspor Basketbol Ailesi ve basketbolcular katıldı.

COVID 19 salgını nedeniyle pandemi kurallarının uyulduğu geceye, Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran, Gemlik ilçe spor müdürü Sabri Kahraman, Gemlikspor Kulübü Başkanı Cumhur Aydın, Saadet Partisi İlçe başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, Saadet Partisi Teşkilat Başkan yardımcısı Cihangir Dinç, AK Parti ilçe başkanı Şamil Yiğit, Gemlikspor basketbol ailesi ile sporcular katıldı.

Gemlikspor Basketbol Antrenörü İbrahim Tokgöz’ün yaptığı konuşmada, “Bize destek olan gerçekten gönülden destek olan herkese teşekkür ederim bu gecede hedefim gelir sağlamak değil sadece hep birlikte bu çocuklarımızın bir yıllık alın terleri sonucunda bir arada gelip karşılığında onlara küçükte olsa çam sakızı çoban armağanı birer plaket hediye ederek onları onura etmek. Bu gaye amacıyla da sizlerin aileler olarak da desteğinizi yanımızda görmek istedim. Hepiniz geldiğiniz için teşekkür ederim.” dedi

Gecede bir tarafı Gemlikspor bir tarafı Atatürk resmi bulunan anahtarlıklar satışa sunulurken, Gemlikspor atkısı, beresi, maskesi, 2 çift ayakkabı ve Vestel Gemlik Bayii tarafından armağan edilen mikro dalga fırın yapılan çekilişle sahiplerini buldu.

Öte yandan, özel yaptırılan forma açık arttırma ile sahibine verildi.

Gemlikspor Basktebol Ailesi adına velilerden Seda Kara, Gemlikspor Basketbol Antrenörü İbrahim Tokgöz’e teşekkür plaketi verdi.

Gecede Gemlikspor Basketbol Takımlarında emek vermiş tüm basketbolculara plaketleri ve madalyaları verilirken, sponsor olan firmalara plaketleri takdim edildi.  

 
Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.