PRODERMO Güzellik ve Estetik Merkezi açıldı

PRODERMO Güzellik ve Estetik Merkezi açıldı

Prodermo Güzellik ve Estetik Merkezi hizmete açıldı.

Emin Dalkıran Kordonu’nda Kumsal sokakta Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın bitişiğinde bulunan Prodermo Güzellik ve Estetik Merkezi Gemlikli bayanların uğrak yeri olacak.

Perşembe günü 12.oo de işyeri önünde yapılan açılışa Gemlik Kaymakamı Hasan Göç, Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, Başkan Yardımcısı Bayram Demir, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Paşa Ağdemir, Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Beki, Karacaali Mahalle Muhtarı Göksal Noca, işyeri sahipleri ve davetliler katıldı.

Müzik eşliğinde yapılan açılışta konuşan İlçe Kaymakamı Hasan Göç, ülkemizin ve dünyanın çok önemli bir virüsün etkisinde olduğunu belirterek; “Bu işyerinin fikir babasına emek verenlerine hayırlı olmasını dilerim.

İnsanın bakımı kadar sağlığı da çok önemlidir. Ülkemiz ve dünya çok önemli bir dönemden geçiyor. Maske takıldığında, mesafe kurallarına uyulduğunda bu süreci daha kısa zamanda atlatacağımıza inanıyorum. Tekrar hayırlı olmasını diliyorum.”

Kurdela kesiminden sonra güzellik merkezi gezildi.

Konuklara ikramda bulunuldu.

Prodermo Güzellik ve Estetik Merkezi’nde diod buz lazer, lipones bölgesel incelme, lipoes tek bölge, striort çatlak tedavisi, selülit tedavisi, sarkık tedavisi, nespen iğnesiz dudak dolgusu, pop-up kalça ve göğüs dikleştirme, iğnesiz mezoterapi, aqua peel, jet peel, diamond peel, klasik cilt bakımı, akne tedavisi, vitamin takviyesi, dermapen, magıc of pigments leke tedavisi, microblading kaş, eyeliner, kalıcı dudak renklendirme, pudralama tekniği, kaş silme, kirpik lifting, profesyonel, konsept makyaj gibi hizmetler yer alıyor.

Prodermo Güzellik ve Estetik Merkezi ilgilileri, gazetemize yaptığı açıklamada, Neslin Güngen bayisi olduklarını, Gemliklilerin açılışa özel fırsatlardan yararlanmaları istendi.
Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.