TOGG İNŞAATI İÇİN İŞÇİ ALIMINA BAŞLANIYOR

TOGG İNŞAATI İÇİN İŞÇİ ALIMINA BAŞLANIYOR

Türkiye’nin Otomobili Gelişim Grubu tarafından ilçemiz Askeri Hara sahasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından temeli kısa bir süre önce atılan elektrikli otomobil fabrikasının inşaat işlerinde çalışmak üzere işçi alımına başlandığı açıklandı.

2 bin işçinin alımı için TOGG internet sitesinde başvurulara başlandı.

Fabrikanın tam kapasite çalışması halinde çalışacak sayısı 4 bin kişi olarak açıklanmıştı.

Yapılan açıklamada başvuruların TOGG’nin internet lingi olan HTTPS://togg.com.tr/content/bize-katıl daki iş başvuru formunun doldurulması gerekiyor.

Fabrikanın temel atma töreninden sonra satıh iyileştirme çalışmalarını firması Aydınlar A.Ş. nin kazanmasıyla  bu firma ilgili bölümlerin düzenlemelerini yaparken, ihaleyi kazanan bir başka firmada zemin güçlendirmesi için kazık çakımını sürdürüyor.

Zemin çalışmalarının tamamlanmasıyla proje uygulamasına geçilerek üst düzey inşaat işlerine başlanacak.

Fabrikanın inşaat işlerinde çalışmak isteyenlere yapılan çağrıda

“Hayattaki amaçlarımızla birlikte TOGG’da yapmakta olduğumuz iş arasında çok büyük bir anlam birlikteliği vardır. Çözümlerin bulunmasında, hiyerarşiden çok argümanların büyüklüğü ve ikna ediciliği bizim için çok büyük önem taşır. Bu güzel özelliklere sahipseniz ve birlikte hiç bıkmadan aynı hedeflere koşmak istiyorsanız, sizleri bekliyoruz.” denildi.

 

İŞ İÇİN BAŞVURACAKLARDA ARANAN KOŞULLAR:

1-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2-30 yaşını geçmemiş olmak şartı.

3- Kamusal haklardan yoksun olma,

4- Bilerek veya bilmeyerek yapılmış olan bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha çok hapis cezasına mahkum olmamak.

5- TCK 53’üncü maddesi içinde belirtilen vakitler geçmiş bile olsa; bilerek yapılan bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olmak.

6- Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanmamak.

7- Anayasa düzene, özel hayata ve hayatın gizli alanına, cinsel içerikli dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu madde suçlarından hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak.

8-Görevini yapmaya engel olacak beden ve ruh hastalığı ile engeli bulunmamak.Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.