PRODERMO Güzellik ve Estetik Merkezi açıldı

PRODERMO Güzellik ve Estetik Merkezi açıldı

Prodermo Güzellik ve Estetik Merkezi hizmete açıldı.
Emin Dalkıran Kordo nu’nda Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın bitişiğinde bulunan Prodermo Güzellik ve Estetik Merkezi Gemlikli bayanların uğrak yeri olacak.
Açılışa özel fiyatlarıyla ilgi çeken Prodermo Güzellik ve Estetik Merkezi’nin açılışının 6 Ağustos 2020 Perşembe günü saat 12.oo de yapılacağı bildirildi. 
Prodermo Güzellik ve Estetik Merkezi’nde diod buz lazer, lipones bölgesel incelme, lipoes tek bölge, striort çatlak tedavisi, selülit tedavisi, sarkık tedavisi, nespen iğnesiz dudak dolgusu, pop-up kalça ve göğüs dikleştirme, iğnesiz mezoterapi, aqua peel, jet peel, diamond peel, klasik cilt bakımı, akne tedavisi, vitamin takviyesi, dermapen, magıc of pigments leke tedavisi, microblading kaş, eyeliner, kalıcı dudak renklendirme, pudralama tekniği, kaş silme, kirpik lifting, profesyonel, konsept makyaj gibi hizmetler yer alıyor. 
Prodermo Güzellik ve Estetik Merkezi ilgilileri, gazetemize yaptığı açıklamada, Neslin Güngen bayisi olduklarını, Gemliklilerin açılışa özel fırsatlardan yararlan malarını, hizmet vermeye başladıklarını belirterek, açılışa tüm Gemlik halkını davet ettiler.  Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.