Tatilde Araçsız kalmayın

Tatilde Araçsız kalmayın

Bodrum’da özellikle yaz sezonlarında büyük bir yoğunluk yaşandığı bilinmektedir. Bodrum’a tatil amaçlı gelen kişiler günümüzde sıklıkla uçak seyahatlerini tercih etmekte ve Bodrum’un çeşitli yerlerini gezmek için de bir arabaya ihtiyaç duymaktadır. Bodrum havalimanı kiralık araç hizmeti sunan firmalar belirtilen tarih ve saatte uçaktan indiğiniz an sizleri karşılayarak aracınızı teslim etmekte ve uygun fiyatlar ile araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Kiralama hizmeti sunan firmalardan araç kiralaması yapabilmek için en az 2 yıllık bir ehliyet sahibi olma zorunluluğu bulunmaktadır. Kiralık araç için yapılan sözleşme ile aracı günlük, haftalık ve aylık olarak ihtiyacınız doğrultusunda kiralamanız mümkündür ancak kiralama firmasına bunu ilk etapta belirtmeniz gerekmektedir.

Araç Kiralamanın Avantajları

Bodrum kiralık araç firmaları ile iletişime geçerek istediğiniz model ve özellikte araçları uygun fiyatlar ile günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralayabilirsiniz. Araç kiralama işlemlerinde kiralama yapan kişi arabanın herhangi bir masrafından sorumlu değildir, aracın tüm bakım ve masrafları firma tarafından karşılanmaktadır. Kiralama yapmış olduğunuz araçlarda yapılan sözleşme doğrultusunda herhangi bir kaza olması durumunda hemen yeni bir araç ile değişim yapılarak araçsız kalma durumu ortadan kaldırılır. Bodrum kiralık araç fiyatları ise firmanın vermiş olduğu hizmetler, aracın modeli, durumu ve kiralama gününe göre değişim göstermektedir. Araç kiralama firmalarının en güzel avantajı kendi aracınız ile kilometrelerce yol yapmadan istediğiniz ve ihtiyacınız olduğu an araç kiralaması yapabilmektir.

 

Araç Kiralama Ek Hizmetler

Kiralık araç Bodrum kiralık oto firmaları araç kiralama hizmetinin yanında aynı zamanda müşterilerinin ek ihtiyaçlarına da cevap vermektedir. Müşterilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda araca çocuk koltuğu, kar zinciri ve daha pek çok özellik ilave edilebilmektedir. Bunun yanı sıra gezmek amaçlı kiralama yapan kişiler ek ücret karşılığında şoförlü olarak da araç kiralama hizmetinden faydalanabilmektedir. Kiralama fiyatları belirlenirken de bu ek özellikler dikkate alınarak fiyat verilmektedir. Bunun yanı sıra tüm kiralama firmaları araçları sözleşme ile kiralamak zorundadır. Sözleşmede belirtilen dönüş saati geçerse müşteri firmaya aracın gecikeceğini önceden bildirmek ve firmaya da gecikme karşılığında ek ücret vermek zorundadır.

 Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.