CHP 15 Aralık’ta kongreye gidiyor

CHP 15 Aralık’ta kongreye gidiyor

Cumhuriyet Halk Partisi Gemlik İlçe örgütü 15 Aralık 2019 Pazar günü ilçe kongresini yapacak. Daha önce 22 Aralık günü kong re yapması için İl Başkanlığına bildi rimde bulunan CHP ilçe yönetimi, İl Başkanlığı’nın kongreyi çevre ilçelerle aynı güne yapılmasına karar verince, kongre tarihi 15 Aralık’a olarak açıklandı.

DELEGE SEÇİMLERİ TAMAMLANDI

CHP Gemlik İlçe Başkanı Cemil Acar, gazetemize yaptığı açıklamada, ilçe kongre tarihinin İl başkanlığı tarafından 
15 Aralık olarak belirlendiğini belirterek, şunları söyledi: “İlçe Kongremize hazırlık olarak yaptığımız mahalle delege seçimlerimizi 30 Kasım günü tamamladık. İl Başkanlığımızın 15 Aralık Pazar günü Gemlik Belediyesi Ömer Kahraman Ek Hizmet binasında bulunan Düğün Salonu’nda yapılacak olan kongremize yeni seçilen 234 delegemiz ve 18 doğal delege ile toplamda 252 dele ge ile kongremizi gerçekleştireceğiz.” 

ACAR, TEK ADAY

Yerel seçimler nedeniyle çok yoğun bir dönem geçirdiklerini söyleyen Cemil Acar, bu dönem dinlenmek istediğini ancak arkadaşlarının birlikte devam etmedeki ısrarları üzerine yeniden aday olduğunu söyledi. Yerel seçimlerde 2010 yılında belediye başkanı seçilen Fatih Mehmet Güler’in ve Başkan Yardımcıları Cemil Acar ile Özkan Ateşli’nin görevlerinden uzaklaştırılmasından sonra döndürülen kumpaslarla Belediye Başkan vekilliğine AKP’nin adayı Refik Yılmaz seçilmişti.
Cemil Acar’ın CHP İlçe başkanı seçilmesinden sonra, “Gemlik Belediyesini yeniden kazanacağız” diyerek gösterdiği üstün performans sonucu Gemlik Belediyesi 31 Mart 2019 günü Gemlik Belediye Başkanlığı seçimlerini CHP’nin adayı Mehmet Uğur Sertaslan Belediye Başkanı seçilmişti.
 Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.