ADD’den günübirlik Eskişehir gezisi

ADD’den günübirlik Eskişehir gezisi

Atatürkçü Düşünce Derneği Gemlik Şubesi tarafından Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında gezi düzenlendi. 
Atatürkçü Düşünce Derneği Gemlik Şube Başkanı Muhammet Usta gazetemize yaptığı açıklamada, 
Atatürkçü Düşünce Derneği’nin etkinliklerinin hız kesmediğini, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 96. yıldönümü etkinlikleri kapsamında ise 2 Kasım 2019 günü günübirlik olarak Eskişehir’e gezi düzenlediklerini belirtti.
Usta, Eskişehir’in tarihi ve turistik yerleri ile ünlü Eskişehir Balmumu Müzesi’nin de gezileceğini, Eskişehir’i göremeyenlerin bu fırsatı iyi değerlen dirmelerini istedi.

KÜLTÜR GEZİSİ 

Gezinin bir kültür gezisi olacağını söyleyen Muhammet Usta, 2 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 05.15 de Manastır’dan aracın benzin istasyonu önünden, 05.30 da ise İskele Meydanı’n daki Dernek önünden hareket edeceğini, saat 08.00 de Eskişehir’de oluna cağını belirtti. Gezi programında Eskişehir’in tarihi yerleri, parkları ve Balmumu Müzesi, Odun Pazarı, Porsuk Çayı çevresi, Hayvanat Bahnçesi, Atlı Han’ın gezileceğini ayrıca Odun Pazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile Eskişehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in de ziyaret edeceklerini açıkladı. 
Günübirlik Eskişehir gezisinin 80 lira olduğunu söyleyen Usta, bu ücret içinde yol geliş gidiş, Porsuk Çayı’nda tekne ve gondol gezisi dahil olduğunu bildirdi. İstekliler 0534 451 92 12 nolu telefondan irtibat kurabilecekYorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.