VEDA YEMEĞİNDE DUYGULU ANLAR YAŞANDI

VEDA YEMEĞİNDE DUYGULU ANLAR YAŞANDI

Bu yıl 5.si düzenlenen Uluslararası Gemlik Zeytini Festivaline katılan kardeş şehirlere veda gecesinde duygulu anlar yaşandı.Gemlik’e 5.Uluslararası Gemlik Zeytini Festivali programı çerçevesinde Romanya’nın Navodari Belediye Başkanı Florin Chelaru ve  belediye meclis üyeleri ile Bosna Hersek’in Belediye Başkanı Haşim Mujanovic ve resmi heyeti Festival programına katıldılar.

DUYGULU VEDA YEMEĞİ

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan festivalin son gecesinde Roman ya ve Bosna Hersek heyetini Gemlik Gemsaz Konak SeaGarden’da yemekte ağırladı. 
Yemeğe Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, Belediye Başkan Yardımcı ları Zeynep Akış Serintürk ve Bayram Demir, CHP Gemlik İlçe Başkanı Cemil Acar, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Şamil Yiğit, MHP İlçe Başkanı Mehmet Emin 
Özcanbaz, Gemlik Ticaret Borsası Başkanı Özden Çakır, Gemlik Ticaret Odası Başkanı Paşa Ağdemir, Gemlik Eski Belediye Başkanı Mehmet Turgut katıldı. Kardeş şehirlerin gece Gemlik’te son geceleri olduğu için hüzünlü bir gece olduğunu belirten  Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan; “Kardeşlerimize o kadar çok alıştık ki bu son gece olduk ça hüzünlü oldu. Kendimi çok tuhaf hissediyorum. Eski Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Turgut o kadar güzel bir işe imza atmış ki şu an onun attığı bu sağlam temeli devam ettirebiliyor olmak gurur verici. Hem Romanya hem de Bosna Hersek’ten gelen kardeşle rimiz iyi ki varlar. Bir an önce bir yıl geçsin ve tekrar bir arada olabilelim. Kendilerine hem geldikleri için hem de değerli hediyeleri için çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Foto Feyzi Sarıkaya

Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.