Borsa dan AKP’ye ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Borsa dan AKP’ye ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Gemlik Ticaret Borsası yönetimi, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin yeni başkan ve yönetimine “Hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirdiler.
Ziyarete, Ticaret Borsası Yönetim Murulu Başkanı Özden Çakır, Meclis Başkanı Mustafa Doğan, Yönetim Kurulu üyesi Cevat Yazıcı ve Genel Sekreter Bahadır Selvi ile birlikte AK Parti yeni İlçe Başkanı Mehmet Şamil Yiğit’i ve Yönetim Kurulu’nu makamında ziyaret ederek “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundular.
Gemlik Ticaret Borsası Başkanı Özden Çakır, Borsa’nın çalışmaları hakkında bilgiler vererek, yeni başkanlığının kentimizin adına hayırlara vesile olmasını temennilerinde bulundu. Gemlik zeytini hakkında konuşan Çakır, Borsa olarak Gemlik Zeytini sorunlarının çözü lüp geliştirilmesi ve tanıtılması için elimizden gelenin fazlasını yapmak için hareket ettiklerini belirtti.  
Bu konuda AKP ilçe yöneticileriyle işbirliğine açık olduklarını söyledi.


ŞAMİL YİĞİT “KATKI VERECEĞİZ

AKP yeni İlçe Başkanı Mehmet Şamil Yiğit, genç, dinamizmi yüksek, çalışmaya arzulu bir ekip oluştur duklarını 
belirterek şöyle konuştu: “Gemlik Zeytini kentimiz için vazgeçilmez, en önemli değerlerimizden biridir. Bunun bilincinde hareket ediyoruz. Bu konuda her türlü katkılarımızı sizlerle palaşacağız.” dedi.Ticaret Borsası heyeti ve AKP ilçe teşkilatı üyelerinin karşılıklı iyi dileklerinin belirtildiği toplantıda, Çakır, Mehmet Şamil Yiğit’e yeni görevinin hayırlı olmasını dilerken, yönetim kurulu üye lerini de kutlarken başarılar diledi.
Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.