40 Gemlikli “O ses Türkiye” de Acun Ilıcalı’nın konuğu oldu

40 Gemlikli “O ses Türkiye” de  Acun Ilıcalı’nın konuğu oldu

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Tv. 8’de yayınlanan “O Ses Türkiye” programının geçtiğimiz haftaki konukları arasında 40 Gemlikli vardı.
Acun Ilıcalı, Hadise, Beyazıt Öztürk, Seda Sayan ve Murat Boz’un jüri üyeliğini yaptığı yarışma sırasında konuşan Acun Ilıcalı Gemlik’te yaşayan Teyzesi Hülya Aslan ve Gemlik Sanat Kültür Derneği üyesi 40 Gemliklinin aralarında olduğunu söyledi.
Kameraların Gemliklilere dönmesinden sonra Beyazıt Öztürk’ün Gemlik Lisesi’nde okul arkadaşı olan Belgin Koçaslan’ın annesi Süheyla Koçaslan’ın sahneye davet edilmesi üzerine ilginç anlar yaşandı.
Beyazıt Öztürk (Beyaz)’ın Gemlik Lisesindeki arkadaşının annesi Süheyla Koçaslan  ile Beyaz arasında duygusal anlar yaşandı.
Beyaz’ın sık sık Umurbey’deki evlerine gelerek, kızı Belgin ile ders çalıştığını anlatan Süheyla Koçaslan, Beyazıt Öztürk’e sarılarak hasret giderdi.
Bu arada Acun Ilıcalı da Gemlik Sanat ve Kültür Derneği’nin, Türk Sanat Derneği’nin Müziğinde başarılı çalışmaları överken, koroyu çalıştıran bestekar ve şef Erdinç Çelikkol’a da övgü ve saygılarını iletti.Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.