Hizmette kaliteyi tercih edenler

Hizmette kaliteyi tercih edenler

Kiralık araç kiralama hizmetinde yeni nesil çözüm seçenekleri, tatilinizi daha zevkli hale getirecektir. Profesyonel özellikleriyle tercih edilen lüks araçlarımız, günün her saatinde kullanıma hazırdır. Lüks araçlarımız altı aydan küçüktür. Uluslararası kiralık araç kategorisinde çözüm üreten firmamız, yabancı turistler için pratik kiralama seçenekleri sunuyor.

 

 Lüks Kiralık Araç Seçeneklerimiz Hizmete Hazır

 

 Hizmette kaliteyi tercih eden firmamız Fiat Linea, limit sizsiniz ve ısıtan kampanya seçenekleriyle çözüm üretiyor. Araç kiralamadan önce bu kampanyalarımıza bir göz atın. İstediğiniz kaliteli araçlar sizler için filoda bulunduruluyor. istanbul Rent a Car hizmetimizde servis imkanı bulunuyor. MTV, zorunlu sigorta, düzenli araç bakımı gibi konular firmamıza aittir. Müşterilerimiz sadece kiralama ücreti ödüyor. Trafik cezaları, köprü ve park ücretleri, aracı kiralayan kişiye aittir. Kiraladığınız aracı sadece sözleşmede adı geçen kişiler kullanabilir.

 

 Kiralık Araç Hizmetimizle Dikkat Edilecek Hususlar

 

 Araç kiralarken bazı konulara dikkat etmemiz gerekir. Herhangi bir aracı kiralamak, bu kategoride yeterli değildir. Araç kiralarken nelere dikkat etmeliyiz? Bu konuda doğru karar vermek, araç kullanımında çıkabilecek sorunların önüne geçecektir.

 

 1- Kiralama işleminde kullanabileceğiniz aracı kiralamalısınız. Otomatik vites araç kullanım problemi yaşıyorsanız, manuel vites özelliğine sahip araçları tercih etmelisiniz.

 2- Kiralayacağınız araç kırsal kesimde kullanılacaksa, aracın yüksek tabanlı olmasına dikkat edin. Alçak tabanlı araçlar kırsal alanda zarar görebilir.

 3- Kiralanan araçları zamanında teslim etmelisiniz.

 4- Sözleşme kurallarını okumalısınız ve aklınıza takılan soruları bize sorabilirsiniz.

 5- Ödeme problemi yaşamayacağınız araçları tercih etmelisiniz.

 6- Kiraladığınız aracın emanet olduğunu hiçbir zaman unutmamalısınız.

 7- Aracı kullanacağınız bölgenin iklimini göz önünde bulundurmalısınız. Klimalı veya ısıtmalı araç tercihinde bu konuyu dikkat etmelisiniz.

 8- Ailenizle veya arkadaş topluluğu ile yola çıkacaksanız, aile tipi veya toplu taşıma araçlarını tercih etmelisiniz.Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.