Şehit ailelerinin mezar yerleri ücretsiz olacak

Şehit ailelerinin mezar yerleri ücretsiz olacak

MHP Gemlik ve Bursa Büyükşehir Belediye meclis üyesi Osman Durdu’nun Şehit Ailelerinin mezar yerlerinin ücretsiz olması önergesi Bursa Büyükşehir Meclisi’nde oybirliği ile kabul edildi.
Gemlik Şehit Aileleri Derneği tarafından istenen, şehit ailelerinin mezar yerlerinin ücretsiz olması istemini Bursa Büyükşehir Belediye Meclisine bir önerge ile taşı yan Osman Durdu’nun önergesi Plan Bütçe Komisyonunda ele alınarak oybirliği ile kabul edilme sinden sonra teklif Bursa Büyükşehir Belediye Meclisin ce de oybirliği ile kabul edildi.
Böylece Büyükşe hir Meclisinin şehit ailelerinin mezarlarının ücretsiz olması kararı uygulamaya konuldu.Bursa Büyük
şehir Belediyesi’ne bağlı ilçeleride kapsayan kararın Türkiye genelinde örnek olacağını söyleyen Osman Durdu, gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bursa Büyükşehir Belediyesinin aldığı karar örnek bir karar oldu. Meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Şehit aileleri hepimize emanet kişilerdir. Bu kişilere elimizden geldiğince hizmet etmek hepimizin görevi dir. Bizleri mutlu eden önerimizin oybirliği ile kabul edilmesidir. Bundan sonra uygulamayı takip edeceğiz.”Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.