Kumla, belediye ek hizmet binasına kavuşuyor

Kumla, belediye ek hizmet binasına kavuşuyor

Gemlik Belediyesi tarafından yapılan, Kumla Mahallesin de vatandaşa kolaylık sağlayacak ek hizmet binası açılışa 
gün sayıyor.
İçerisinde Tahsilat Şefliği, Beyaz Masa, Halkla İlişkiler Birimi, Zabıta Noktasını barındıracak olan binada vatandaş ların elektrik faturalarını rahat lıkla ödeyebileceği UEDAŞ ödeme noktası da yer alacak.
Özellikle yaz aylarında artan nüfusu sebebiyle vatandaşlardan gelen talep ve önerelere daha hızlı çözüm bulmak adına Beyaz Masa Birimi açmaya hazırlanan Gemlik Belediyesi, beldede asayiş ve kontrolün eksiksiz takip edilmesi için Zabıta Noktasını da daha etkin hale getirecek.

Başkan Sertaslan, “Yaşam kalitesini yukarıya çekecek olan memnuniye tini arttıracağız”

Kumla Cuma Pazarı mevkiinde açılacak olan ek hizmet binası hakkında konuşan Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, kamu hizmetlerini yürütürken, birinci derecede önceliğin vatandaşa hizmet olduğunu söyleyerek, “Hemşehrilerimi zin kapı kapı gezip vaktini boşa harcamasının önüne geçmek, hizmet kalitesini ve memnuniyeti arttırmak istiyoruz. Kamu binalarımızın kapıları tüm Gemliklilere her zaman açıktır. Yurttaşlarımız ihtiyaç duydukları zaman tereddütsüz ve teklifsiz şekilde binalarımızı kullanabilmeli, eleştiri ve önerilerini ifade etmeliler. İhtiyaç ve hizmetleri el birliği ile gerçekleştire ceğiz” şeklinde konuştu.
 Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.