Gemliksporlu basketçilerin mutlu gecesi

Gemliksporlu basketçilerin mutlu gecesi

Gemlikspor Basketbol Kulübü iftar yemeğinde buluştu. Şelale Garden Park’ta düzenlenen iftar yemeğine Gemlik Saadet Partisi İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, Saadet Partisi Teşkilat Başkanı Sedat Özmen, Gemlik Körfez Gazetesi Sahibi Serap Güler, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü  Kadri Güler, Gemlikspor Kulübü Başkanı Cumhur Aydın, Gemlik Kios TV sahibi Serkan Kaynar eşi Şebnem Kaynar, basketbolcular ile aileleri katıldı. 
Gemlikspor Basketbol Bölüm Başkanı ve takımların Antrenörü İbrahim Tokgöz’ün gecede yaptığı konuşmada, kulüp çalışmaları hakkında konuklara bilgi verdi. 
Tokgöz, “Bizim amacımız çocukları mıza spor yaptır mak, birlikte hareket etmeyi öğretmek, sağlam kişilik sahibi olmalarına yardımcı olmaktır. Yenmek veya yenilmek o kadar önemli değil. 2018-2019 döneminde başarılı karşı laşmalara imza attık.”dedi  
Tokgöz, “Sporcularımıza ve destek olan gerçekten gönülden destek olan herkese teşekkür ederim. Bu yemekler hep ücretli olur benim hedefim gelir sağlamak değil sadece hep birlikte bu çocuklarımızın bir yıllık alın terleri sonucunda bir arada iftar yapıp karşılığında onlara küçükte olsa çam sakızı çoban armağanı birer plaket hediye ederek onları onurlandır mak. Bu amaçla da sizlere hepinize geldiğiniz için teşekkür ederim.” dedi. 
Daha sonra, Gemlikspor Basketbol ailesi için özel bastırılan 50 adet anahtarlık satışa sunularak kulübe destek amaçlı satıldı. Tüm sporculara plaket ve madalya verildi. Geceye protokoldan kimsenin katılmaması üzüntü yarattı. 
Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.