Partilerde bayramlaşma

Partilerde bayramlaşma

Ramazan Bayramı nedeniyle siyasi partilerde bayram laşmaya ilgi büyük oldu.
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkan lığında bayramın ikinci günü saat 16.oo da yapılan bayramlaşmaya CHP Gemlik İlçe Başkanı Cemil Acar, Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, Kadın Kolu Başka nı Mehtap Ünlü, Gençlik Kolu Baş kanı Mert Gülcü, yönetim kurulu üye leri, meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı. CHP İlçe Başkanı Cemil Acar bayram laşmada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Her şey çok güzel olacak”


“Gördüğünüz üzere burası artık bize yetmiyor yeni bir parti lokali araş tırmaya başladık. Seçimlerden sonra tatlı bir yorgunluk yaşıyoruz, her birinizin ayrı ayrı emeği oldu. seçimlerdeki özverili çalışmalarınız nedeniyle teşekkür ederim. Çalışınca başarılıyor. Önü müzde İstanbul seçimleri var. Oradan da başa rıyla ayrılacağız ve 
elimizden geldiğin ce destek olmaya devam edeceğiz. Hak ettiğimiz mazbatayı geri alacağız.” 

Daha sonra söz alan Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan; “Hem bayramı hem de bayram sonra sını inşallah şeker tadında yaşayın. Hep iyi şeyler karşınıza çıksın, Allah sizi güzel şeylerle karşı karşıya getirsin.” şeklinde konuştu.
Başkan Sertaslan sözlerini şöyle sürdürdü; “Çok yoğun gayret göstermeden başarıya ulaşmak zaten mümkün değildi. Gecemizi gündü zümize kattık. Haydi dediğimiz zaman yola çıktınız. Beklenti büyük. Seçim öncesi biz her yerde ayrıştırmayan, kamplaştırmayan bir anlayışı temsil ediyoruz demiştik. Onu artık samimi yetle söylediğimizi ispat fırsatımız var. 112 bin yurttaşı mızı bir görüp ayrı ayrı hizmet için gayret etti” dedi. Konuşmalardan sonra CHP liler birbirleriyle bayramlaştılar.

İYİ PARTİ DE BAYRAMLAŞMA
 
Öte yandan, İYİ Parti Gemlik İlçe Başkanlığına atanan Ertuğrul Yavuz ve ilçe yöneticileri ve partililer parti binasında birraya gelerek bayramlaştılar. 
Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.