Eşref Kolçak eşinin yanına gömülecek

Eşref Kolçak eşinin yanına gömülecek

Pazar günü tedavi gördüğü Gemlik Devlet Hastanesinde yaşamını yiteren ünlü sinema sanatçısı aktör Eşref Kolçak Salı günü toprağa verilecek.
Yaklaşık iki aydır Bursa Çekirge Devlet Hastanesi ve Gemlik Devlet Hastanesi’nde Akciğerinde sıvı toplanması teşhisiyle tedavi gören Eşref Kolçak, Salı günü ikindi namazından sonra Merkez Asım Kocabıyık Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Gemlik Mezar lığında 9 yıl önce kaybettiği eşi Özcan Kolçak ve oğlu Harun Kolçak’ın yanına gömülecek.
Eşref Kolçak eşinin ölümünden sonra mezarın yanına kendisi içinde bir mezar yaptırırak verdiği bir ropörtajında “Ölürsem beni eşimin yanına gömün. O’nun için yanına kendim için mezar yaptırdım.” demişti.
2017 ylında kanserden kaybettiği tek çocukları müzisyen Haruk Kolçak’ın ölümünden sonra ise oğlunu annesinin mezarının üzerine gömdürmüştü.
Eşref Kolçak’ın yeğeninin ve sanatçı arkadaşla rının da katılacağı cenaze için hazırlıklar tamamlandı. Gemlikliler ünlü sinema sanatçısının cenaze törenine hangi arkadaşlarının katılacağını merak ediyorlar.
 

Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.