Gençler Oğuzhan Uğur ile müziğe doydu

Gençler Oğuzhan Uğur ile müziğe doydu

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 100. yıl etkinliklerin de finali İnternet fenomeni, oyuncu ve şarkıcı Oğuzhan Uğur yaptı. Uğur, Gemliklilere dolu dolu bir gece yaşattı. Gemlik Belediyesi  tarafın dan organi ze edilen 19 Mayıs etkinliklerinin gençlere yönelik boyama ve müzik etkinlikleri yanında toz boya (Holi Festivali) ile birbirini boyamalarla ve koşu ile enerjilerini atan Gemlikli gençler, gecede İskele Meydanı’nda ünlü oyuncu şarkıcı Oğuzhan Uğur ile buluştu.
İskele Meydanı’nı hınca hınç dolduran gençler Oğuz han ve orkestra sının hareketli müziği ile hem, hem de müziğe doydular. Konserin sonunda konuşan Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, Oğuzhan Uğur’a bir buket çiçek ve zeytinyağı, zeytin armağan ederken şunları söyledi:
“Gemlik’te bugün sabahın ilk saatlerinden gece yarısına kadar Milli Mücadelemizin 100. yılını ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı dolu dolu kutladık. Ben tüm programla rımıza katılan genç arkadaşlarımıza özellikle teşekkür ediyorum.” dedi. Sertaslan, Oğuzhan’a da bu güzel gecenin finalini yaptığı için ayrıca teşek kür etti. 2018-2019 sezonu süper liğ şampiyonu olan Galatasaray takı mını ve taraftarla rını da kutladı. Oğuzhan Uğur ise konuşmasında, “Gemlik’in gençlerinin bu kadar enerjik ve eğlenceli olduğunu bilmiyordum. Eminim artık Gemlik’te sık sık sahne alırız.” dedi.Oğuzhan Uğur’a hareketli müzikleri ve marşları nedeniyle Gemlikli gençler tam not verdi.
 
Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.