Eğitim Kursları

Eğitim Kursları

Kpss ve Ales Kurslarıyla Hayallerinize Kavuşun

 

Eğitim hayatının son bulması ile başlayan işe yerleşme ve kariyer yapma stresi kuşkusuz hepimizin sorunu haline gelmiştir. Bu anlamda profesyonel yardım almak ve karşılaşılan sınavların üstesinden gelmek ise atılacak çok önemli bir adımdır.

 

 Uzman ellerde, gelecek kaygısı yaşamadan bu süreci atlatmak ve iyi bir hazırlık kursu ile KPSS ve ALES gibi önemli sınavlardan iyi dereceler elde etmek mümkündür. Tecrübeli kadrosu ve kaliteli, güncel yayınları ile Uzman Kariyer Eğitim Kurumları bu süreçte sizlerden desteğini esirgemeyecektir.

 

 KPSS Kursu

 

 A grubu memurluklar ile öğretmen adayları için yılda bir, B grubu memurluklar için iki yılda bir kez yapılan KPSS, en zorlu sınavlardan biri olarak görülmektedir. Her yıl daha da zorlaşan ve değişen içeriği ile adayları bir hayli yormaktadır.

 

 Genel Kültür, Genel Yetenek, Eğitim Bilimleri, Alan ve ÖABT testlerini içeren KPSS ciddi bir hazırlık süreci gerektirmektedir. Uzman Kariyer Eğitim Kurumları olarak kpss kursu ile profesyonel eğitim hizmeti sunarak, adayların sınav başarısına üst düzey destek sağlamaktayız.

 

 ALES Kursu

 

 Çoğunlukla Kasım ve Mart aylarında olmak üzere senede iki kez yapılan ALES, akademik kariyer yapmak isteyenler için önemli bir basamak olarak görülmektedir. Türkçe ve Matematik testlerinden oluşan zorlu bir sınav olan ALES, baraj puanı ise 70'dir.

 

 Üç yıl geçerliliği bulunan bu sınav için Uzman Kariyer Eğitim Kurumları olarak ales kursu ile hizmet vermekteyiz. Hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için kursumuza katılarak destek alabilirsiniz.Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.