Gemlik’in Beratı ve Anahtarı Kılıçdaroğlu’na verildi

Gemlik’in Beratı ve Anahtarı Kılıçdaroğlu’na verildi

CHP İlçe Başkanı Cemil Acar ve Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, Ankara da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Gemlik’in hemşehrilik beratını verdiler. Salı günü, CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş ve yerel seçimlerde belediye başkan lığını kazanan Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, MudanyaBelediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, CHP’li Bursa milletvekilleri ve ilçe başkanları ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na “Geçmiş olsun”  ziyaretine gittiler. 
CHP Grup toplantı sından sonra Kılıçdaroğlu ile biraraya gelen CHP Bursa Milletvekili İl ve İlçe Başkanları ve Belediye başkan ları geçmiş olsun dileklerini ilettikten sonra Gemlik CHP İlçe Başkanı Cemil Acar, genel başkanlarına Eylül ayında Gemlik’e yaptığı program sırasında, Gemlik Belediyesi’ni yeniden kazanacaklarına söz verdiklerini hatırlattı.  Acar, Kılıçdaroğlu’ nun ilçemizde alınan başarılı sonuçtan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

“SÖZ VERMİŞTİK”

CHP İlçe Başkanı Cemil Acar, şöyle konuştu;
“Gemlik’te son iki yıla yayılan önemli ve yoğun bir seçim çalışması gerçekleş tirdik. Bu çalışmada sadece bir grup partili çalışmadı. Yüzlerce kişinin büyük emeği ile seçim kazanıldı. Bundan sekiz yıl önce türlü oyunlarla bizden çalınan Gemlik Belediyesi halkımızın takdiri ile yine halkın partisine geri döndü. Kadın ve gençlik kollarımızdan en sade gönüllümüze kadar herkesin çok büyük emeği olan bu süreçte genel merkezimiz de bizleri yalnız bırak madı. Bu önemli destek de bizlerin moralli bir seçim dönemi geçirmesine vesile oldu. Bu yüzden hem genel başkanımıza geçmiş olsun demek, hem de sevincimizi kendisi ile paylaşmak istedik. Allah'ın izni ve Gemliklilerin desteği ile özlediğimiz Gemlik’e olan yürüyüşümüz devam ediyor.”

HEMŞEHRİLİK BERATI VE SEMBOLİK ANAHTAR VERİLDİ

Cemil Acar, Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’na Gemlik’in beratını ve anahtarını teslim etti.Berat plaketinde şu ifadelere yer verildi. “Sayın Genel Başkanım. Gemlik Belediyesini kazandık. Verdiği miz söz üzerine hemşerilik beratı olan ilçemizin anahtarını kabul etmenizi arz ederim.”
Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.