Europcar İle Araçsız Kalmayın

Europcar İle Araçsız Kalmayın

Europcar İle Araçsız Kalmayın

İstanbul’da araca ihtiyacınız olduğunda rent a car şirketi olan Europcar son model araçlarıyla hizmetinizdedir. Sitemizden istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ve konforunu ön planda tutan firmamız kiralama konusunda sizlere her türlü kolaylığı ve yardımı sağlıyor.

Neden Europcar’ı Tercih Etmelisiniz?

Uluslararası bir şirket olan firmamız sadece yurt içinde değil yurt dışında da sizlere özel fiyat ve şartlarla otomobil kiralama hizmeti veriyor. Sürekli yenilenen araçlarla ve eklenen ofislerimizle sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

 Yaygın ve güçlü şube ağımız sayesinde; uluslararası rezervasyon hizmeti, internet ortamında direkt rezervasyon yapabilme kolaylığı, 24 saat danışma ve hasar servisi hizmeti sunuyoruz. Yurt içinde; yıl boyunca garantili özel fiyatlar, rezervasyon önceliği, tek yön kiralama kolaylıkları, şoförlü hizmet, adrese teslimat yine firmamız tarafından sunulan ayrıcalıklardır.

 Kiralamayı Nasıl Yapıyoruz?

 İnternet sitemizden seçtiğiniz aracı rezerve edebiliyorsunuz. İsterseniz size en yakın şubemize gelip alıyorsunuz isterseniz biz adresinize getiriyoruz. İstanbul’da yaşayanlar için istanbul rent a car şubelerimiz 4 tanedir. Bunlar; Kartal, Taksim, Sabiha Gökçen ve Atatürk havaalanlarıdır. Eğer uçakla yolculuk yapıyorsanız, internetten rezerve ederek indiğiniz havaalanında aracınızı teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin bütün havaalanlarında ve turistik beldelerde araç teslimatı hizmetimiz bulunuyor.

 

 Kiralama Koşullarımız

 Ekonomik sınıf araçlar için minimum 1 yıllık ehliyet ve 21 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. Alt-Orta sınıf araçlar için minimum 2 yıllık ehliyet, 24 yaşını doldurmuş olmak; Orta sınıf için minimum 2 yıllık ehliye, 26 yaşını doldurmuş olmak; Üst ve lüks sınıf içinse minimum 3 yıllık ehliyet ve 28 yaşını doldurmuş olma şartı arıyoruz.

 
Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.