Sertaslan, “110 bin Gemlikliye eşit hizmet getireceğiz”

Sertaslan, “110 bin Gemlikliye eşit hizmet getireceğiz”

CHP Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan, Erzurumlular Derneği’ni ziyaretinde büyük ilgi gördü.
Mehmet Uğur Sertaslan ziyarette, eşit hizmet vurgusu yaparak hizmetlerin 110 bin Gemlikliye eşit şekilde yapılacağını söyledi. Sertaslan’a; İlçe Başkanı Cemil Acar, Belediye Meclis Üyesi adayları da eşlik etti. Ziyarette projelerini anlatırken, Dernek Başkanı Hacı Ör nek’e misafir per verliğinden dolayı da teşekkür etti.

“Başkan vatandaşların ayağına gidecek”

Belediye uygula malarında farklı bir yol çizeceklerini belirten Sertaslan, “Artık vatandaşın kırk kapıdan geçip Belediye Başka nı’nın ayağına gitmesine gerek kalmayacak. Allah’ın izniyle 1 Nisan’dan sonra her sabah farklı bir bölgede mesaiye başlayacağım. Vatandaşlarımız o bölgede olan sorunlarını bire bir bana aktarabilecek” dedi.

“Halk Market yoksula adil yaşamı sağlayacak”

Sertaslan, yoksul vatandaşa yapılan yardımların o vatan daşın ihtiyacının belirlenmeden yapıldığını ifade ederken, “Vatandaşımıza yapılan yardımlarda bir tezat var. Vatandaşımızın evinde 5 torba makarna varken başka bir ihtiyacı olan ürün yok. Biz ekonomik durumu yardıma muhtaç olduğu kayma kamlık ve belediyemiz tarafından belirlenen vatandaşa Halk Kart adında bir kart vereceğiz ve evin kadınına vereceğimiz bu karta her ay bir miktar bakiye yüklenecek. Yüklenen bu bakiye miktarı kadar vatandaşımız halk marketten ihtiyacı olan ürünü temin edebilecek. Bu marketimizde bebek bezinden kuru bakliyata kadar birçok değişik kalemde ürünlerimiz bulunacak. Vatandaşımıza iki teneke yağ götürüp onlarla fotoğraf çektirmeye ceğiz. Bir elin verdiğini öteki el görmeyecek” diyerek sözlerini tamamladı
Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.