Umurbey’e seçim asfaltı

Umurbey’e seçim asfaltı

Bursa Büyükşehir Belediyesi ilçemiz Umurbey Mahallesi’nde yerel seçimlere 25 gün kala asfalt şantiyesi kurdu. Geçtiğimiz günlerde bir yaz boyu yapılmayan Umurbey ana yolu elektrik direkleri önce yenilendi şimdi de ışıklan dırma ampulleri takılarak mahalleye 500 metre kala yol geceleri ışıklandırıldı.

ASFALT DÖKÜLÜYOR

Öte yandan, Bursa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı’nın başlattığı asfaltlama çalışmaları da yerel seçimler öncesi hız kazandı.
Umurbey HalilBeyli çeşme ve havuzundan Adliye Mahallesi’ne doğru giden yolun asfaltları sökülerek yeniden asfalt dökülmesine başlandı.
Dün sabah asfalt şantiyesine dönen Umurbey Mahallesi’nde bozuk olan ara sokaklarda yeniden asfaltlanmaya başladı.

MUHTAR DURAN TEŞEKKÜR ETTİ

Umurbey Mahallesi Muhtarı Mustafa Duran sosyal medya facebook hesabın dan yaptığı payla şımla Bursa Büyük şehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığına teşekkür ederek şunları paylaştı. “Umurbey Kazım Karabekir Caddesi  asfalt çalışmaları devam etmektedir. Ulaşım Daire Başkanım Hakan Bebek’e Müdürü müz Rüştü Bey’e ve emeği geçen ve çalışanlara teşekkür ederim.”

SEÇİM ASFALTI

Uzun zamandan beri Umurbey Mahalle girişindeki ana yolda ve Terminal çıkışındaki ilk virajda bozuk olan yollar yanında mahallenin birçok arayollarının bozuk olmasına karşın aylardır ilgi göstermeyen Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin yerel seçimler öncesi Umurbey’de birden asfalt atağına başlaması seçim yatırımı olarak adlandırılıyor.
 
Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.