GEMLİK’TE BAHAR TEMİZLİĞİ

GEMLİK’TE BAHAR TEMİZLİĞİ

Gemlik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan yaz ayları öncesiilçe genelinde bahar temizliği seferberliği başlattı. 
Bu kapsamda periyodik temizliğin haricinde ilçenin bütün mahalle, cadde ve sokakları temizlenirken, ekipler süpürme ve sulama araçları ile ilçeyi pırıl pırıl yapıyor.
Yürütülen çalışmalar kapsamındason olarak Ata Mahallesi Gemsaz mevkiinde Ata Mahallesi Muhtarı Mualla Çiğdem ve azalarınında katıldığı bahar temizliğinde, bölgedeki yabani otların yanı sıra, kurumuş ve kötü görünüm arz eden bitkilerle cadde ve sokaklarıntamamı temizlik işleri müdürlüğü ekipleri tarafından tek tek elden geçirildi.
Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan’ın talimatıyla ilçe genelinde bahar temizliğine başlandığını açıklayanBelediye Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Dedetürk, hem süpürme hem de yıkama işlemlerinin ilçenin bütün mahalle, cadde ve sokaklarını kapsayacağını söyledi. Ayrıca çöp konteynırlarının da temizlenip dezenfekte edileceğini belirten Dedetürk, “Bahar temizliği ile Gemlik sokakları pırıl pırıl olacak” dedi.
Geniş çaplı olarakyürütülen bahar temizliğininönümüzde ki günlerde de devam edeceği bildirildi.
 Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.