Belediyespor Türkiye Şampiyonasında

Belediyespor Türkiye Şampiyonasında

2018-2019 sezonu U15 Türkiye Şampiyonası 1.Kademesinde Gemlik’i temsil edecek olan Gemlik Belediyespor 11-14 Nisan tarihleri arasında Kocaeli de mücadele edecek.
Kocaeli grup merkezinde, Sakarya Adapazarı,  İstanbul Altınovaspor, İstanbul Bağcılar Evren, Arabaya tağıspor ve Kırklareli Lüleburgaz Atletikspor yer alacak.A grubundan mücadele edecek olan Gemlik Belediyespor U15 Türkiye Şampiyo nası Kocaeli grubundaki ilk maçını Sakarya Adapazarıspor ile yapacak.
Gemlik Belediyespor grubundaki ikinci maçında 12 nisan cuma günü saat 16:00’de İstanbul Altınova spor ile karşılaşacak.
İkinci kademe müsabakaları, birinci kademede grup birincisi olan 22 takımın katılımıyla 4 ayrı grup merkezinde final müsabakaları ise ikinci kademe de grup birincisi olan 4 takımın katılımıyla oynanacak.
Gemlik Belediyespor U-15 Futbol Takımı'nınKocaeli’de çıkacağı müsa bakalarda başarı lar dileyen Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan “İnşal lah takımımız maçlarını kazanarak Türkiye Şampiyonu olacak tır. Kulübümüzün başkanı, yönetimi, teknik ekibi ve bütün sporcu kardeşlerime Türkiye Şampiyo nası'nda başarılar diliyorum" diye konuştu.
 Yorum Yap

0 Yorum

Henüz hiç yorum yapılmamış.