Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17185
Foto Galeri

İzlenme: 226513
 

Gemlik Foto

 
 
Kız Teknik ve Meslek Lisesi futbolda İl ikincisi oldu
15 Mart 2011, Salı  20:01 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
güngör
Gemlik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Futbolda  Bursa ´da Final Oynadı. Bursa Futsal İl Birinciliği müsa bakalarında yarıfinale kalan Gemlik Kız Teknik ve Meslek Lisesi, yarı finalde Orhangazi ÇP Lisesi´ni 8-3 yenerek adını finale yazdırdı. Bursa İlini 2 takımın temsil edeceği müsa bakalarda, Türkiye Yarı finallerine git meye hak kazanan Kız Futbolcuları, Bursa´da Gemlik´in adını gururla temsil etti. Final Müsabakasını BTSO Spor Lisesi ile oynayan Gemlik Kız Teknik ve Meslek Lisesi rakibine yenile rek İl ikincisi oldu. Beden Eğitimi Öğretmeni Yunus Emre Ünsal; Bursa´da Final heyecanı yaşamanın ayrı bir keyif olduğu nu belirterek, oyuncularının bu kadar kısıtlı imkanlarla neleri başarabileceklerini kanıtladıklarını, Gemlik´te sporda büyük ilerleme olduğunu belirterek, Voleybolda Yarıfinale kalan İl 4. olan Gemlik İmam Hatip Lisesi?nden sonra, geçen yıl olduğu gibi bu yılda Türkiye Yarı finallerinde Bursa ilini en iyi şekilde temsil edeceklerini ve başarılarına devam edeceklerini söyledi.
Final Müsabakasın dan sonra Ödül Törenine geçildi. Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen, Şube Müdürü Akif Alanlar, Kız Meslek Lisesi Okul Müdürü Nazım Hikmet Seren Gemlik´i temsilen ödül törenine katılırken, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Bilici, Gençlik Spor Şube Müdürü Hamza Çelik, İl Lig Heyeti Genel Sekreteri Haldun Çelik Bursa´dan ödül Törenine katıldılar.
4. olan Mustafa Kemal Paşa Kız Meslek Lisesi´ne ödülünü Gemlik İlçe Milli Eğitimi Şube Müdürü Akif Alanlar verirken, 3. olan Orhangazi ÇP  Lisesi´ne Ödüllerini Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen verdi. 2. ödülünü  Gemlik Kız Teknik ve Meslek Lisesi´ne Gençlik Spor Şube Müdürü Hamza Çelik ve 1. olan BTSO Spor Lisesi´ne ödülünü Bursa İl Lig Heyeti Başkanı ve
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Bilici verdi. 
Gemlik Kız Teknik ve Meslek Lisesi 14 Nisan´da Çorum ilinde
başlayacak olan Türkiye Futsal Yarı finallerinde ; Ankara(1)- Trabzon- Aksaray - Ordu - Giresun(1-2) -  Kastamonu - Samsun - Sivas - Tokat - Zonguldak -  11 İl Birincisi  ile karşılaşacak. 


Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)