Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 15782
Foto Galeri

İzlenme: 220118
 

Gemlik Foto

 
 
Çınar Ortaokulu kupayı Gemlik'e getirdi
28 Nisan 2013, Pazar  18:08 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kayıtlı Reklam Yok
Gemlik Çınar Orta okulu Küçükler Fut bol Takımı, Bursa Şampiyonu Bur sa´da yapılan 2. Küme Küçükler Futbol  müsaba kalarında mücadele eden Gemlik Çınar Ortaokulu Futbol takımı Bursa´da bi rinci oldu.
Gemlik´teki grup maçlarını birincilikle tamamladıktan sonra müsabakalara Bursa´da devam etti. Birinci tur maçlarında Atıcılar futbol sahasında karşılaş tığı Orhanbey Ortaokulu´nu 3-0  yendi. İkinci tur maçında Ş. Jan. Er.Selahattin Çırak Ortaokulunu 1-0 yendi. Üçüncü tur maçında Karacabey Atatürk Ortaokulu ile karşılaşan takımımız bu maçtan da 3-0 galip ge lerek  yarı final maçları oynamaya hak kazandı. Yarı finalde Hatice Salih Ortaokulu ile karşıla şan takımımız normal süresi 1-1 biten maçtan sonra yapı lan penaltı atışlarıyla rakibine 4-3 üstün lük sağlayarak finale kaldı. Final müsa bakasında Ahmet Uyar Orta okulu ile karşılaştı. İnanılmaz bir müca deleye sahne olan maçın normal süresi  0-0 berabere bitti. 5´er dakikalık iki uzatma devresinin ikinci yarısının son dakikalarında takımımızın attığı 2 golle final maçını kazanarak turnuvayı birincilikle bitirip Bursa´da Şampiyon oldular.
Okul Müdü rü Mesut Rahmi Bayram  "Ka zanılan şampiyonluklarda, sportif faaliyetlerdeki başarılarımızın özünde azmin, inancın ve Beden Eğitimi öğretmenimiz Adem Çolak ve takımının  özverili çalışmaları vardır. Sevgili öğretmenimizi ve Futbol takımımızı kutluyor başarılarının deva mını diliyorum´´dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Adil Tunç da  takımı tebrik ederek bundan sonraki yıllarda da ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını söyledi.


Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar

HIZLI MENÜ


Gemlik Devlet Hastanesi

Yazarlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)