Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17186
Foto Galeri

İzlenme: 226513
 

Gemlik Foto

 
 
Gelişen Dönemde Eğitim Ve Zamana Ayak Uydurmak Çok Önemli
15 Nisan 2013, Pazartesi  19:48 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
güngör

Gelişen Dönemde Eğitim Ve Zamana Ayak Uydurmak Çok Önemli

 

            Gelişen dünyada inovasyon çalışmaları ve ya kişisel gelişim anlamında bütün çalışmalar önem kazanmakta. Ayakta kalmak için kurumsal olma yolunda birçok çalışma yapan şirketler için islerinin daha sistemli ve gelişmiş bir şekilde düzenle yapılması için bazı önemli programlar ile bütün iş departmanlarında uygulanmak üzere çalışmaktadır. Özellikle bir alman programı olan SAP programı artık bütün ülke genelinde etkin bir şekilde tüm departmanlarda kullanılmakta. Bu programı yeni kullanmaya başlayan şirketler için sap kursu var olan personel için gerekmekle birlikte sap programını kullanan şirketler ise yeni personellerini sap programını bilenler arasından özenle seçmektedir.

 

            Şirketler için gerekli olan bu önemli programın etkin ve tüm kapsamları ile ilgili çalışanlara, şirket üyelerine ya da bireysel kişilere öğretilmesi için alanında uzman eğitmenlerin başarılı bir şekilde çalıştığı firmamızda sizde istediğiniz gibi kısa sürede seanslar halince sap kursu eğitimi alabilirsiniz. Sap programı şirket bünyesinde olan birçok departman vardır ve muhasebe, insan kaynakları, planlama, kalite vb. birçok departmanda sap programları kullanılmaktadır.

 

             Eğer şirket olarak sap kursu almak istiyorsanız farklı ve alanında uzman olan birçok eğitmen tarafından şirkette ya da kurs binamızda eğitim alabilirsiniz. Kişisel sap kursu almak isteyen üyelerimiz için ise kursumuzda istediğiniz seans kadar eğitim alabilirsiniz. Üstelik ister canlı ister online eğitim alma talebinde bulunabilirsiniz. Dünyada en çok kullanılan programlardan biri olan sap programı için gereken tüm bilgi ve pratiği kazanabileceğiniz bir eğitim programı sayesinde sizde iş alanında birçok kişinin önüne geçebilirsiniz. Altığınız eğitim sonunda alacağınız sertifika ise size öz geçmişinizi hazırlarken büyük bir ayrıcalık kazandıracaktır.

 

             Sap programı; SAP FI muhasebe, SAP MM malzeme yönetimi, SAP PP üretim planlama, SAP ABAP programlama, SAP CO maliyet mühendisi, SAP SD satış dağıtım, SAP HR insan kaynakları olarak birçok farklı dallara ayrılmaktadır. Alanında uzman olan ve eğitmenlik görevini en iyi şekilde yapmayı amaçlayan başarılı eğitmenler ile sizde istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda sizi birçok kişinin önüne geçirecek ve çok daha kazançlı iş alanlarına girmenizi ya da pazarda büyük bir üstünlük kazanmanızı sağlayabilirsiniz.

 

             Üstelik aldığınız sertifika sonrasında eğitimi başarıyla tamamladıktan sonra eğer bazı sorunlar yaşarsanız ya da bazı bilgileri tazelemek isterseniz ya da şirketinizde program ile ilgili bir sorun yaşanırsa danışmanlık sisteminden yardım alabilir ve sorunlarınızı hızlı bir şekilde giderirken sorularınızın yanıtlarını hemen alabilirsiniz.

 

 Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)