Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17185
Foto Galeri

İzlenme: 226513
 

Gemlik Foto

 
 
Toktaş, Gemliklileri Bursa mitingine çağırdı
10 Mart 2013, Pazar  20:19 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
güngör
MHP Milletvekilleri Sinan Oğan ve Necati Özensoy Gemlik´e gelerek bir dizi ziyaretler gerçekleştirirken, İl Başkanı Hasan Toktaş, 23 Mart Bursa mitinginde hedeflerinin 100 bin kişi ile buluşma olduğunu ve bu mitinge mevcut gidişattan şikâyetçi herkesimi davet ettiklerini söyledi.
Gemlik MHP ilçe Başkanı Osman Durdu ve yöneticilerin tam kadro katıldığı ziyaretler de Necati Özensoy ve Sinan Oğan ayrı ayrı anlatımlarda bulunurken, İl Başkanı Hasan Toktaş´da bazı ile yöneticileri ile esnaf ziyareti gerçekleştirdiler.
MHP Bursa milletvekili Necati Özensoy Gemlik Belediyesi Kültür ve Sanat Derneği?nin düzenlediği konsere katılırken, Iğdır milletvekili Sinan Oğan ise Artvin´in Düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıldönümü nedeniyle düzenlenen Marsis konseri ne izledi.
Ziyaretlerinin sonunda çay bah çelerinden vatandaşlarla buluşan milletvekili ve yöneticiler, bir süre vatandaşlarla sohbet ettiler.
Ziyaret sırasında açıklama yapan MHP İl Başkanı Hasan Toktaş, 23 Mart 2013 günü yapılacak olan Bursa mitingine tüm Gemlik halkını davet etti.
Toktaş, ?Kuruluşun başlangıcı olan Bursa´nın bu mitingle ülkemizin kurtuluşuna da vesile olacak bir mitinge sahne olacaktır. Hedefimiz 100 bin kişi ile Bursa´da tarihin en büyük mitingini gerçekleştirmektir. Bu mitinge mevcut gidişatı beğenmeyen herkesi davet ediyoruz. Hangi görüşten olursa olsun, önümüzdeki seçimlerde hangi siyasi partiye oy verecekse versin, bu mitinge katılarak, terörle mücadele yerine, müzakere yolunu seçenlere dur demek, bölünme sürecine
dur demek için herkesi bu mitinge davet ediyoruz.? dedi.


Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)