Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17186
Foto Galeri

İzlenme: 226513
 

Gemlik Foto

 
 
Yeni hastanenin açılışı yapılıyor
06 Haziran 2018, Cuma  19:40 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
güngör
20 Mayıs 2015 tarihinde Cihatlı Mahallesi altlarında temeli atılan 225 yataklı Gemlik Dev let Hastanesinin  açılışı Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu tarafın dan yapılacak
2015 yılında zamanın Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu  tarafından temeli atılan ihalesinin ise 83 milyon liraya yaptırılan 225 yataklı, içinde helikopter pisti bulunan, her türlü modern laboratuvarı, kafeteryası, yemek hanesi, yoğun bakım ünitesi, gasilhanesi, poli klinikleri bulunan Devlet Hastanesi’nin temelini at mak için deniz uçağı ile 19 Mayıs 2015 günü ilçemize gelmişti. Bakan Müezzinoğlu’nu FETÖ ile ilişkilendirilen eski Gemlik Kaymakamı Cahit Işık, Belediye Baş kanı Refik Yılmaz, AKP İlçe Başkan Yardımcısı Murat Yavuz ve Belediye Meclis üyeleri karşılamışlardı. Mehmet Müezzinoğlu temel atma töre ninde yaptığı konuşmada inşaatın 2016 yılı 29 Ekim Cumhu riyet Bayramı günü açamaya geleceğini söylemişti.

İNŞAAT GECİKTİ
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun sözüne karşın, inşaat 29 Ekim 2016 tarihinde bitmedi. Müteahhit ek süre alırken, iç donanımında bazı değişikliklerin yapıldığı da öğrenildi. Bu arada çevre düzenlemesi de tamamlanan Gemlik Devlet Hastanesinin açılışı sürekli uzatıldı.

ÇAVUŞOĞLU AÇACAK
24 Haziran Cumhur başkanlığı ve millet vekili erken seçimleri nedeniyle tamamen bitirilemediği belirtilen Devlet Hastanesi’nin açılışı Cumartesi günü saat 17.30 da 2 yıl gecikmeyle Devlet Bakanı Hakan Çavuşoğlu tarafından yapılacak.
Açılış nedeniyle Gemlik Belediyesi Hastaneye giden yolları asfaltlarken, çevre düzenlemesine de katkıda bulundu. Devlet Hastanesi inşaatı devletin Gemlik’e yaptığı en büyük yatırımlardır biri.


Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)