Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17186
Foto Galeri

İzlenme: 226513
 

Gemlik Foto

 
 
Karamollaoğlu, Erdoğan ve Akşener geliyor
05 Haziran 2018, Perşembe  19:12 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
güngör
Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhur başkanı Adayı Temel Karamollaoğlu, 10 Haziran 2018 Pazar günü saat 17.00’de Bursa Atatürk Stadyum Meydanı’n da halka seslenecek.
Konu ile alakalı ola rak bilgi veren Saa det Partisi İlçe Baş kanı Ahmet Vakkas Yıldız yaptığı açıkla mada şunları söyledi: “Bilge Başkanımız Sayın Temel Karamollaoğ lu’nun bugüne kadar çeşit li illerde düzen lediği mitinglere on binlerce vatanda şı mızın katılım sağla masını Saadet Partisi’ne olan teveccühün arttığının is patı olarak görüyo ruz. Teşkilat olarak hazırlıklarımızı şimdiden tamamla dığımız mitingimize saygıdeğer Gemlikli kardeşlerimizi de bekliyoruz. Mitinge gelmek isteyen kardeşlerimiz için iskele meydanından saat 16.00’da ücretsiz olarak otobüs kaldırılacağız. Mitin ge özel aracı ile katıl mak isteyen kardeş lerimiz içinse hare ket yerimiz UÜ Asım Kocabıyık yerleşkesi önü ve saat 13.30 olacaktır. Araçlar konvoy halinde hare ket edecek olup Karamolla oğlu Kestel’de karşıladıktan sonra hep birlikte miting alanı na gelinecektir.” dedi.

ERDOĞAN BURSA YA GELİYOR
24 Haziran Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri nedeniye Bursa ya gelecek siyasilerden biri de AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdo ğan. Erdoğan 11 Haziran Pazartesi günü Bursa da mi
ting düzenleyecek.
AKŞENER GELİYOR
Öte yandan, İyi Parti’den yapılan açıklamada, İyi Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in 17 Haziran 2018 pazar günü Gemlik’e otobüsle gelerek ilçe halkını otobüsten selamlayacağını açıklandı.

BAYAR ANITINI DA ZİYARET EDECEK
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Gemlik turundan sonra Umurbey’e giderek merhum 3. cumhurbaşkanı Celal Bayar’ın Anıt Mezarındaki kabrini ziyaret ederek dua edeceği öğrenildi.


Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)