Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17186
Foto Galeri

İzlenme: 226513
 

Gemlik Foto

 
 
“Hayırlı olsun kutlamalarının” ardı arkası kesilmiyor
04 Haziran 2018, Çarşamba  19:29 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
güngör
Nisan ayında yapılan Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde Oda Meclisi ve yönetim kuruluna seçilenleri kutlamak gelenlerin ardı arkası kesilmiyor.
Dün de “Hayırlı uğurlu olsun” ziyaretlerine katılım yoğundu.
İlk ziyaret, Türkiye Finans Katılım Bankası Gemlik Şube Müdürü Samet Türker Akın  ardından saat 14.15 sıralarında Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Baş kanı Muğlim Bağa tar, saat 14.30´da, Gemlik Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Cengiz Korucu, Müdür Yardımcısı Nalan Melike Acu, Müdür Yardımcısı Zeynel Abidin Önkal Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim kurulu üyeleri ile Meclis Başkanını ziyaret ettiler.
Ard arda gelen ziyaretçileri Oda Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Ağdemir, Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Semih Aşkın, Abdullah Kavlak, Yönetim Kurulu Saymanı Şefik Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Buluk, Alaattin Akcan, Hasan Hamaloğlu ve Genel Sekreter Agah Arda karşıladılar.
GTSO Yönetim kurulu Başkanı Paşa Ağdemir, gelenlere teşekkür ederek, amaçlarının Gemlik için değerlerini dünyaya tanıtmak, üyelerine daha kaliteli hizmet sunmak olduğunu söyledi. 
Ağdemir, Gemlik’te yapmak istedikleri projelerinden söz ederek, çalışmaları hızlandırılacağını söyledi.
EŞİ VE ÇOCUKLARI KUTLAMAYA GELDİ
Öte yandan, Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde Meclis Başkanlığına seçilen Hasan Yıldırım’ da dün bir sürpriz ile karşılaştı.Ylıdırım ailesinin fertleri dün beyaz orkidelerle ile Ticaret ve Sanayi Odası’na gelerek babalarını makamında ziyaret ederek kutladılar.Kutlamaya Hasan Yıldırım’ın eşi Hürmüz Yıldırım, karde şi İsmail Yıldırım, çocukları Osman-Ahu Yıldırım, Gök han ve Kübra Yıldırım ile çocukları Aybars  ile Aymila Yıldırım da katıldı. Hasan Yıldırım’ın  eşi, kardeşi ile çocuklarını yeni makamında görünce şaşırdı. Yıldırım Ailesi birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler, bir süre babalarıyla sohbet ettikten sonra GTSO dan ayrıldılar. 


Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)