Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17186
Foto Galeri

İzlenme: 226513
 

Gemlik Foto

 
 
Belediye sahili yeniden şekillendiriyor
02 Haziran 2018, Pazartesi  18:53 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
güngör
Gemlik Belediyesi başladığı sahil düzenleme çalışmalarına devam ediyor. Yürütülen çalışmalar kapsamında, sahil bandında koşu ve yürüyüş yolu güzergâhında zeytin motifli parke taşları döşeme çalışmalarına başlandı.  
İskelenin eskiyen yüzey kaplamaları da yeni parke taşları ile değiştiri lerek, demir korkuluklar da yenileniyor. 

BOSNA ÇEŞMESİ YAPILACAK
Çocuk oyun grup ları, kamelyalar, banklar, dinleme alanları ile fitness aletlerinin de yer alacağı proje kap samında Zeytindalı isminin verildiği meydana bir de Bosna Çeşmesi yapılağı bildirilirken bölgeye asırlık çınar ve zeytin ağaç ları nakledilerek sahile estetik görünüm kazan dırılacağı açıklandı.
Belediye ekiplerinin  sahil bandında boydan boya ferforje çalışmalarını da tamamladı. 
Öte yandan, Çarşı Deresinin denize döküldüğü bölümde her iki kordonu birbirine bağlayacak olan yaya köprüsü ve aydınlatma direklerinin montaj işlemlerinin tamamlanması
nın ardından yenilenen yüzüyle yeni bir görünüme kazanacak.

GEMLİK’ İN MARKA DEĞERİNİ 
YÜKSELTECEK
Belediye Başkanı Refik Yılmaz, kentin marka değerini yükseltecek projede her geçen gün önemli mesafelerin alındığını söyledi.
Projeyle birlikte Gemlik sahiline değer katılacağını vurgulayan Başkan Refik Yılmaz, yürütülen çalışmaların takvimine uygun olarak devam ettiğini ve öngörülen süre içerisin de hizmete açılacağını belirtti. Proje kapsamındaki bazı çalışmaların bitme aşamasına geldiğini belirten Yılmaz, “Hayata geçirdiği miz yatırımlarla birlikte Gemlik sahillerinde değişim ve dönüşüm devam ediyor. Gemlik’i cazibe merkezi hâline getirmek için önemli projeleri hayata geçiriyoruz. Burada hem Gemlikli hemşerilerimizin hem de Gemlik’e gelen misafirlerimizin ailecek vakit geçirebilecekleri yürüyüş alanları, oturup çay içebilecekleri kafetaryalar, çocuk parkla rı ve fitness aletleriyle güzel bir sahil bandı meydana getirmiş olacağız.” şeklinde konuştu.Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)