Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17186
Foto Galeri

İzlenme: 226513
 

Gemlik Foto

 
 
Özdilek market alışverişlerini kapıya taşıdı
06 Haziran 2018, Cuma  19:22 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
güngör
Özdilek A.Ş. Alışveriş Mağazalarının bazılarında başlatılan 
Özdilekteyim.com. internet üzerinden alışveriş sistemi Gemlik’te de başladı. Özdilek Mağazalarında vatandaşa hizmeti ayağına
getirmek için başlatılan yeni uygulama ile internet üzerinden gıda alışverişi yapanlara aldıkları gıda malları saat 10.oo 13.oo. 16.oo ve 19.oo 22.oo arasındaki özel servis araçlarıyla evlerine kadar getirilecek. Özdilek E ticaret Müdürü Mesut Yıldırım, dün Gemlik Özdilek Alışveriş Mağazası’nda başlatılan internet üzerinden alışveriş yapan hizmeti yerinde incelemeye geldi.Yıldırım, Özdilek’in  yeniliklere açık bir kurum olduğuna dikkat çekerek, en kaliteli ürünleri, uygun fiyatlarla taze bir şekilde müşterilerimize ulaştırmayı amaçladığını söyledi.
Mesut Yıldırım gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“İşyerimizin girişin de oluşturduğumuz bir masada, Özdilekteyim.com. üzerinden alışveriş yapmak isteyenlerin kayıtlarını almak tayız. Kayıt yaptıran müşterilerimize de armağanlar veri yoruz. Yeni uygulama ile amaçımız müşterilerimize hizmettir. 65 lira üzerindeki alışveriş yapanların aldıkları gıda ürünlerini ücretsiz olarak evlerine teslim edeceğiz. Gemliklilerin bu yeni uygulamadan memnun kalacaklarına inanıyoruz. Bu konuda Özdilek kurumsal internet sitemizden ve Özdilekteyim.com. üzerinden istedikleri ürünlere ulaşa bilirler. Özdilek olarak çağın yenilikleriyle halkımıza daha iyi hizmet etmeyi hedefliyoruz.”
Özdilek Gemlik İşletme Müdür Sedat Kaya ise, yeni sistemin
Gemliklilerce beğenileceğini, bu yöntemle zamandan tasarruf sağlayacaklarını belirterek, “Mağazalarımızda yapılan alışverişlerde ürün fiyatları ile internet üzerinden alınan fiyatlar aynıdır. Amaç müşterilerimizi memnun etmektir.” dedi.


Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)