Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17186
Foto Galeri

İzlenme: 226513
 

Gemlik Foto

 
 
Gemlik Körfezspor sezonu açtı
27 Mart 2011, Pazar  21:40 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
güngör
Bursa İkinci Amatör Kümede mücadele eden Gemlik Körfezspor 2010-2011 sezonunu taraftarlarının yoğun ilgisiyle açtı.
Yeşil Beyaz renkleriyle 1982 yılında kurulan Körfezspor Gemlik İlçe Sahasında düzenlenen törenle yeni sezona merhaba dedi.
Gemlik Belediye Başkan Vekili Refik Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Kerdiğe, İlçe Spor Müdürü Abdurrah man Lale, Bursa Büyükşehir Belediye spor Kulübü As Başkanı İlhan Satık ile kalabalık davetli nin katıldığı sezon açılışı saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.
Dualarla yapılan kurban kesiminin ardından sporcular tek tek isimleri okunarak tanıtıldı. Kulüp Başkanı Osman Küçük, yeni sezon konuşmasında geçtiğimiz yıllarda sahaya çıkaracak 11 futbolcu bulmakta zorluk çektiklerini belirterek "Şimdi ise bir çok branşta faaliyet gösteren bir kulüp olma yolundayız. Gemlik´te hiçbir kulüpte olma yan bayan voleybol takımımız var. Bu sezon tam anlamıyla spor kulübü olmak için hedef büyüttük. Amacımız gençlerimize sporu sevdirerek onları kötü alışkanlıklarından arındırmaktır. Kulübümüze katkı gösteren her kese teşekkür ediyorum? dedi
Gemlik Belediye Başkan Vekili Refik Yılmaz´da yaptığı konuşmada sporun barış ve kardeşlik olduğunun bir kere daha altını çizerken, Belediye Yasasının değişmesinden sonra belediyelerin spor kulüplerine daha fazla destek vermeye başladığını, el birliğiyle spor konusunda Gemliğin eksikliklerini gidermeye çalışacaklarını, Kurşunlu´da Büyükşehir tarafından yaptırılacak spor tesislerinin kulüplere açılacağını, mevcut sahanın yanındaki toprak alanın proje ortaklığıyla Büyük şehir tarafından Gemlik?e kazandırılacağını belirterek Körfezspor´a yeni sezonda başarılar diledi.
Kulübe katkıda bulunan kişilere verilen teşekkür plaketleri nin ardından Körfez spor ile Bordospor takımları yeni sezon için özel bir karşılaşma yaptılar.


Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)